Розкрито найнадійніші автомобілі Ford: вони не ламаються в перші 100 000 км.

0
2355

Широкий вибір автомобілів на вторинному ринку часто створює великі проблеми для покупців, які шукають не лише привабливу машину з погляду дизайну та оснащення, а й надійності.

Німецька експертна організація DEKRA вирішила допомогти в ньому для тих людей, які збираються придбати один з автомобілів Ford.

У своєму дослідженні фахівці з Німеччини аналізували весь модельний ряд Ford, підраховуючи можливість їх виходу з ладу в дебютні 100 тисяч км.

Ford C-Max


Відкрив список “надійних” машин “Форд” на вторинному ринку компактний мінівен C-Max.

Як відзначають експерти DEKRA, шанси, що цей автомобіль зіткнеться з серйозною поломкою в перші сто тисяч кілометрів пробігу дорівнюють всього 7,8%, що значно нижче, ніж у більшості моделей, що продаються сьогодні на «вторинці».

Ford Focus


Споріднений для C-Max бестселер Focus посів у цьому рейтингу почесне друге місце. Згідно з підрахунками, ймовірність виникнення серйозної несправності у випадку з «Фокусом» протягом перших 100 000 км дорівнює лише 8,3%, що на 4,9% нижче, ніж у середньому у сегменті.

Ford Kuga


Така сама історія, що з Focus, демонструється популярним кросовером Ford Kuga. Машина має 8,3% шансів нарватися на велику поломку, яка потребує дорогого ремонту, у дебютні 100 тисяч км. Це на 2% краще, ніж у середньому у класі.

Ford S-Max


Ще один мінівен у цьому рейтингу, який, крім відмінної місткості, здатний продемонструвати ще й непогану надійність.

Як стверджують «німці», ймовірність серйозної несправності в S-Max за перші сто тисяч кілометрів дорівнює 10,6%, що на 3,5% нижче за середній показник по сегменту.

Ford Mondeo


Замикає цей ТОП знаменитий великий седан Ford, який часто входив до різних рейтингів надійності. За підрахунками аналітиків, шанси, що він зламається у перші 100 тисяч км, дорівнюють лише 11,1%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.