Головна Авто Hyundai випустить аналог Elantra для любителів електромобілів після 2025 року

Hyundai випустить аналог Elantra для любителів електромобілів після 2025 року

0
161

Hyundai продемонструвала свою здатність створювати повністю електричні заряджені автомобілі з Ioniq 5 N, і незабаром вона може спробувати продемонструвати свої можливості у виробництві доступного автомобіля. Технічний радник компанії Альберт Бірман вважає, що розробка компактного електромобіля є ключовим напрямком для бренду N.

Раніше очолював відділ досліджень та розробок Hyundai, а колись очолював підрозділ BMW M, Бірманн зробив великий внесок у співтовариство ентузіастів. Він визнає, що для бренду N встановлено високу планку, але наголошує, що виробництво доступних автомобілів має першорядне значення.

“Цей маленький електромобіль N – це те, що ми повинні зробити”, – сказав Бірманн в інтерв’ю AutoExpress. «Інакше ми залишимо наших клієнтів у невіданні. Ми повинні вигадати щось менше і доступніше».

Однак ентузіастам, натхненним ідеєю такого транспортного засобу, можливо, доведеться зачекати деякий час. Бірман вважає, що навіть невеликий електромобіль повинен забезпечувати достатній запас ходу для трек-дня і бути оснащений 800-вольтовою електричною системою, щоб задовольнити ці вимоги.

«Якщо це автомобіль N, ви хочете виїхати на трасу – навіть на 15 чи 20 хвилин. Якщо ви використовуєте 400-вольтову “електрику”, ви подвоюєте струм, [вам потрібно] вчетверо більше розсіювання тепла. Ефективність погана», – пояснив він. “Якщо ви думаєте про автомобіль типу i30 [Elantra], 400-вольтовий двигун не підходить”.

Оскільки Ioniq 5 і 6 є найменшими автомобілями, розробленими за допомогою глобальної модульної платформи, менший електромобіль із зарядкою 800 В нині неможливий. Тому доведеться зачекати на вихід інтегрованої модульної архітектури (IMA), яка має з’явитися в 2025 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.