Автомобілі Hyundai зможуть відгукнутися на крики допомоги

0
100

Правоохоронні органи вже отримують доступ до даних користувача, якими діляться з Google, соцмережами та іншими постачальниками цифрових послуг, часто обминаючи будь-які конституційні проблеми, купуючи інформацію, як і будь-яка інша компанія. Якщо оруелловское бачення майбутнього Hyundai Motor Group стане реальністю, ці дані можуть надходити і з вашого автомобіля.

Компанія оголосила переможців Фестивалю ідей 2023 року – програми, спрямованої на заохочення та розробку творчих дослідницьких концепцій серед своїх співробітників. Темою цього року стала «Технологія із серцем, яка змінює світ», і одним із бронзових призерів стала ідея під назвою «H-SOS».

Концепція уявляє майбутнє, в якому автомобіль, оснащений зовнішніми мікрофонами, завжди зможе прислухатися до ознак лиха, таких як крик людини або вибух. Якщо він виявить таку подію, автомобіль може увімкнути фари, аварійну сигналізацію та звуковий сигнал і почати використовувати свої камери для запису навколишнього середовища.

Потім він попередить поліцію, надіславши офіцерам інформацію про місцезнаходження автомобіля та відеозапис. У разі екстремальних злочинів або стихійних лих автомобіль може попередити власників транспортних засобів, що знаходяться поблизу, щоб вони трималися подалі від цього району.

Багато сучасних автомобілів вже в тій чи іншій мірі підключені до Інтернету і здатні отримувати оновлення повітрям через стільникову мережу або Wi-Fi. General Motors вже майже 30 років пропонує підключені послуги через OnStar, які можуть відстежувати та віддалено уповільнювати викрадені автомобілі та попереджати поліцію про їхнє місцезнаходження.

Запропонована реалізація є «ідеєю створення системи соціального захисту для запобігання злочинам та нещасним випадкам у сліпих зонах», що звучить обнадійливо. Подібна технологія сама по собі не є мерзенною, але без надійного захисту конфіденційності споживачів корумпованим урядам та компаніям ще простіше стежити за будь-ким із мінімальними бар’єрами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.