Volkswagen випустить дешевий електромобіль – ціна та фото

0
1226
UPG

У квітні цього року представники німецького автогіганта Volkswagen заявляли, що на поточному етапі розвитку технологій та рівні цін на акумулятори неможливо запропонувати ринку електромобіль вартістю 20 000 євро, хоча з 2025 року компанія збирається випускати компактний електромобіль за 25 000 євро. Тепер глава концерну схиляється до думки, що у другій половині десятиліття Volkswagen зможе запропонувати покупцям перший варіант.

Як пояснює Reuters з посиланням на виступ глави Volkswagen Олівера Блюме (Oliver Blume) на конференції Sueddeutsche Zeitung Wirtschaftsgipfel в Берліні, німецький автовиробник поки не прийняв рішення щодо термінів випуску електромобіля вартістю 20 000 євро, але генеральний директор компанії переконаний, що зробити це Volkswagen зможе лише у другій половині поточного десятиліття.

На той час компанія розраховує перейти на використання уніфікованих акумуляторних осередків призматичного компонування, які дозволять знизити витрати на випуск батарей у два рази. У березні Volkswagen продемонструвала концепт-кар ID.2all, який повинен з 2025 року лягти в основу серійного електромобіля, що дозволяє проїжджати без заряджання до 450 км і заповнювати цей заряд з 10 до 80% приблизно за 20 хвилин. Випуск уніфікованих акумуляторних осередків компанія збирається налагодити на підприємстві, що будується в Німеччині, якраз з 2025 року, тому і прогнози щодо появи машини на електротязі за 20 000 євро прив’язані до цього терміну.

“Ми несемо відповідальність за те, щоб виводити на ринок правильні продукти за правильною ціною”, – заявив глава Volkswagen цього тижня. За його словами, після задоволення попиту на електромобілі з боку ранніх адептів, потрібно переконати інших споживачів за допомогою технологій, які не мають можливості встановити зарядну станцію у будинку. Інфляція, нерозвиненість зарядної структури та відмова від субсидій нині працюють проти попиту на електромобілі, за словами Олівера Блюме.

Орієнтація Volkswagen на випуск доступніших електромобілів простежується і в заявах інших представників автоконцерну. Райнхард Фішер (Reinhard Fischer), який управляє бізнесом Volkswagen у Північній Америці, нещодавно пообіцяв локалізувати випуск електромобіля вартістю менше ніж $35 000 у США чи Мексиці.

Зазначимо, що для європейського ринку випуск електромобіля вартістю близько 20 000 євро стає нав’язливою ідеєю багатьох місцевих виробників. Stellantis в червні цього року як орієнтир взяла позначку у 25 000 євро, маючи намір почати продаж Citroen e-C3 на початку 2024 року, сьогодні наміри знизити планку до 20 000 євро до 2025 року висловила Renault, а тепер і Volkswagen залишає за собою право приєднатися до конкурентів у ці терміни. Тим більше, що й Tesla не надто збирається їм поступатися, маючи намір налагодити в Німеччині випуск електромобіля вартість 25 000 євро.

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.