Стали відомі найекономніші автомобілі в Європі: ТОП-10 недорогих моделей

Час читання: 2 хв.
0

Останнім часом економія на паливі та електроенергії стала одним із ключових критеріїв при виборі нових автомобілів у Європі. Швидка зміна світових кліматичних викликів та підвищення цін на енергоносії підштовхнули автовиробників створювати більш економічні та екологічно чисті транспортні засоби.

У зв’язку з цим, експерти порталу Motor1 підготували рейтинг найекономніших автомобілів у Європі, пропонуючи вибір як серед бюджетних бензинових та дизельних моделей, так і серед електричних автомобілів. До списку увійшли моделі, які можна купити із салону за ціною не дорожчою за 20 тисяч євро.

Найекономніші бюджетні автомобілі в Європі:

Renault Clio – Цей автомобіль обладнаний 1,5-літровим турбодизелем потужністю 100 к.с. і 260 Нм крутного моменту. Його витрата палива становить лише 4,1 л/100 км, та повний запас ходу становить 951 км. Це робить Renault Clio одним із найбільш економічних бюджетних автомобілів у Європі.

Citroen C3 – Citroen C3 має витрату палива 4,5 л/100 км. Цей компактний автомобіль пропонує відмінне поєднання стилю та економічності.

Fiat 500 – Fiat 500 є іконічною моделлю, і його витрата палива становить 4,6 л/100 км. Цей автомобіль пропонує комфорт та економічність в одному пакеті.

Toyota Aygo X – Toyota Aygo X має витрату палива 4,8 л/100 км. Це невелике та економічне авто від Toyota.

Fiat Panda – Fiat Panda також має витрату палива 4,8 л/100 км. Цей компактний автомобіль ідеально підходить для міської їзди.

Mazda 2 – Mazda 2 також забезпечує економічну витрату палива в 4,8 л/100 км і пропонує динамічний стиль.

Найекономніші електромобілі в Європі:

Fiat 500e — Fiat 500e має споживання електроенергії на рівні 13,0 кВт⋅година/100 км і є бюджетним електричним автомобілем.

Dacia Spring — Dacia Spring пропонує споживання електроенергії 13,9 кВт·год/100 км і є економічним варіантом для тих, хто віддає перевагу електричній мобільності.

Smart Fortwo EQ – Smart Fortwo EQ має споживання електроенергії 15,7 кВт·год/100 км і ідеально підходить для міської їзди завдяки своїй компактності.

Renault Twingo — Renault Twingo пропонує споживання електроенергії 16,0 кВт⋧година/100 км і є економічним електричним варіантом для міської мобільності.

Ці автомобілі являють собою економічні та доступні варіанти як для бюджетних моделей, так і для електромобілів у Європі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.