Нове покоління Toyota RAV4 приміряє дизайн Land Cruiser 250: перші зображення

Час читання: < 1 хв.
0

Поточне, п’яте покоління популярного «тойотівського» кросовера RAV4 було представлено на початку 2018 року. З того часу минуло вже п’ять років, а це означає, що в Японії вже працюють над новою генерацією цієї моделі.

Як він може виглядати, показав незалежний дизайнер з ніком «Theottle», який опублікував власний погляд на перспективну новинку «Тойоти» на сторінках британського журналу «WhichCar?».

На думку автомобільного художника, а також редакції авторитетного видання, шосте покоління RAV4 цілком може пережити кардинальну зміну з погляду дизайну, який і так сильно змінився з переходом моделі в п’яту генерацію.

Головною відмінністю свіжого «Рафіка» стане більш брутальний кузов, а також передня частина, що ріднить його з нещодавно представленим позашляховиком Toyota Land Cruiser 250 (новий Prado).

Машині можуть дістатись прямокутні фари, решітка радіатора такої ж форми, а також дві строгі сірі накладки на бампері.


Що стосується корми, то тут змін піддадуться п’яті двері, що отримали більш пряму форму, бампер, а також ліхтарі, які з горизонтальних перетворяться на вертикальні.

Як платформа для новинки з великою ймовірністю буде використана поточна архітектура TNGA з незначними змінами, які частково можуть торкнутися моторної гамми кросовера. У ній очікується заміна простого 2,5-літрового бензинового ДВЗ на гібридний.

Прем’єра нового Toyota RAV4 має відбутися у 2025 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!