Показано прототип електричного позашляховика Mercedes-Benz G-Class

Час читання: < 1 хв.
0

Mercedes-Benz показав майже готовий до прем’єри електричний “Гелендваген”. Проект із розробки серійної версії позашляховика Mercedes-Benz G-Class з електричним силовим агрегатом вже виходить на фінішну пряму.

Модель Mercedes-Benz EQG , яка увійде до фірмової EQ-родини гібридів та електрокарів, офіційно буде презентована наступного року, а поки що німецька автокомпанія продемонструвала електричний «Гелендваген» у його передсерійному виконанні.

Згідно з опублікованими знімками в Мережі, вже можна скласти першу думку про новинку, яка за своїм екстер’єром практично нічим не відрізнятиметься від звичного G-Class. Прототип, який прихований під чорно-бірюзово-синім камуфляжем з малюнком у вигляді електронної плати, на вигляд виділяється на тлі класичного G-Class лише глухими гратами радіатора, новим переднім бампером і колісними дисками, повітропроводами в розширювачах задніх колісних арок.

Якоїсь інформації про технічне оснащення новинки поки що немає. Однак раніше німецька автокомпанія вже анонсувала вихід на Mercedes-Benz EQG чотиримоторної силової установки з індивідуальним розподілом тяги по колесах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!