Ринок «євроблях» перевернувся з ніг на голову

1
2826

Головний аргумент користувачів нерозмитнених автомобілів в Україні – бажання їздити на нормальних і доступних автомобілях, але в логічному ланцюжку таких аргументів почав відбуватися системний збій.

На спеціальних сайтах все частіше почали траплятися оголошення про продаж в Україні нерозмитнених ВАЗів, ЗАЗів і Daewoo. Та ще й за цінами, як за авто української реєстрації.

Яскравим прикладом може послужити це оголошення.

У чому сенс такого пригону – не зрозуміло. Ясно лише одне – це має принести комусь гроші. А в Україні стане на одне «корито» більше. Про європейську якість писати, в цьому випадку, немає сенсу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

1 коментар

  1. Логіка просто чудесна:… “Головний аргумент користувачів нерозмитнених автомобілів в Україні – бажання їздити на нормальних і доступних автомобілях…” Якщо у мене бажання вбивати і гвалтувати щодня по 22 особи?! Що означає це ключове слово “бажання”? А де Закон, повага до інших, Божі заповіді, врешті-решт? В підсумку всі розуміють, що все, пов’язане з “бляхами” – це банальний злочин і обкрадання інших, чесних громадян, або “дурних”, на думку “БляХерів”. Питання дуже вирішується упродовж 5 діб (всі машини вивозяться за межі митної території України і ввозяться за новими правилами, що дійсні для всіх), але там де злочинні гроші…..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.