Як виглядає пікап на базі Toyota Camry – фото

Автомобільні експерти знають, що модель Camry ніколи не випускалася у кузові пікап, що робить даний екземпляр ще цікавішим.

Час читання: < 1 хв.
0

Toyota Camry XV30 є досить популярним автомобілем в Україні, який багато водіїв гідно оцінили за його надійність та передові опції як для свого часу. Це авто не особливо відомо тюнінг-проектами, які пов’язані з ним, але, попри це, в Україні вирішили зробити пікап на основі цього седана.

Унікальний пікап на базі Toyota Camry помітили неподалік лінії фронту, де фото автомобіля вдалося зробити волонтеру Олексію Волкову.

Найімовірніше Toyota Camry XV30 доопрацювали спеціально для українських захисників. Так, на опублікованих кадрах можна помітити, як задню частину авто повністю зрізали, а на її місце встановили металевий кузов, найімовірніше, зроблений своїми руками.

Зі змін також можна помітити відсутність заднього скла в автомобіля, а в іншому класичний японський седан залишився майже без змін. Позаду автомобілем хіба що встановлені ширші шини. Більшість цих автомобілів комплектувалися переднім приводом, хоча були повнопривідні варіанти.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!