У будь-якого автомобіліста, окрім безперечних плюсів та радостей від володіння зручною технікою, з’являється ще й безліч дрібних проблем. Однією з головних головних болів є заправка автомобіля. Тут і черги, і ціна на паливо, що постійно зростає. Але куди від цього дінешся? Без пального далеко не поїдеш.
Щоб мінімізувати відвідування заправок, багато хто намагається залити палива під зав’язку. Але є водії, серед них переважно ті, хто працює на заправках, які стверджують, що це не найкраще рішення.
З одного боку, безперечні плюси: рідше доводиться відвідувати заправку, та й економиш на залишках у шлангу, а вони можуть становити до 200 мл, коли заливаєш не повний. А з іншого боку знавці стверджують, що зараз до палива додають спеціальні присадки. Вони підвищують октанове число. Розчинні в бензині, присадки при цьому досить швидко можуть осісти, або зникнути. Досить буквально тижня, щоб якість палива погіршилася.
Досвідчені водії одразу зауважують, що після стоянки у машин порушується динаміка. Потім у міру руху бензин дещо повертає свої властивості, але до початкового стану не повертається. Саме тому, є рекомендація не заливати бак до шийки, а краще взагалі на половину заправлятися. Це і на динаміці позначиться на краще і вузли автомобіля збереже.
BMW M5 нового покоління G99 став першим універсалом у лінійці M5 з 2010 року, коли…
Іноді інспектор поліції починає ставити провокаційні питання. У таких випадках головне — зберігати спокій, знати…
У США було представлено оновлений Volkswagen Tiguan 2025 року. Він став більш потужним, стильним та…
Про це повідомило Міністерство розвитку громад та територій, оприлюднивши проєкт закону, який передбачає оновлення норм…
Мода на «зелений порядок денний», у тому числі й на автомобілебудуванні, пройшла пік популярності, через…
Компанія Mitsubishi зняла з конвеєра знаменитий високопродуктивний седан Lancer Evolution у 2016 році, не передбачивши…
Leave a Comment