У будь-якого автомобіліста, окрім безперечних плюсів та радостей від володіння зручною технікою, з’являється ще й безліч дрібних проблем. Однією з головних головних болів є заправка автомобіля. Тут і черги, і ціна на паливо, що постійно зростає. Але куди від цього дінешся? Без пального далеко не поїдеш.
Щоб мінімізувати відвідування заправок, багато хто намагається залити палива під зав’язку. Але є водії, серед них переважно ті, хто працює на заправках, які стверджують, що це не найкраще рішення.
З одного боку, безперечні плюси: рідше доводиться відвідувати заправку, та й економиш на залишках у шлангу, а вони можуть становити до 200 мл, коли заливаєш не повний. А з іншого боку знавці стверджують, що зараз до палива додають спеціальні присадки. Вони підвищують октанове число. Розчинні в бензині, присадки при цьому досить швидко можуть осісти, або зникнути. Досить буквально тижня, щоб якість палива погіршилася.
Досвідчені водії одразу зауважують, що після стоянки у машин порушується динаміка. Потім у міру руху бензин дещо повертає свої властивості, але до початкового стану не повертається. Саме тому, є рекомендація не заливати бак до шийки, а краще взагалі на половину заправлятися. Це і на динаміці позначиться на краще і вузли автомобіля збереже.
Октанове число — це така штука, яка показує, наскільки бензин стійкий до детонації. Якщо воно…
Економія палива – це для мене завжди в топі, коли шукаю авто. Хочеться ж, щоб…
Вчора наш редактор поїхав на шиномонтаж, і йому запитали: «Який тиск робимо?» І тут виникає…
У 2023 році відбулася прем'єра концепт-кара Renault Niagara, який преса відразу почала позиціонувати як наступника…
Спеціальних рекомендацій виробників легкових машин щодо цього немає. Однак більшість компаній рекомендують міняти моторне масло…
Зима для мене завжди той ще виклик, особливо за кермом. Холод, ожеледиця, засніжені дороги —…
Leave a Comment