Експерти розповіли про один лайфхак від «перекупів», який допоможе врятуватися від купівлі мотлоху.
Перепродаж автомобілів – це також бізнес, і він має свої нюанси. Підприємець, який займається такою справою, повинен вміти буквально на око визначити нерентабельність машини. Справа в тому, що вони не мають запасу часу на те, щоб заганяти автомобіль у сервісний центр для діагностики. Перевіряти потрібно транспортний засіб самостійно і робити це якнайшвидше. Звичайно ж, «перекупи» мають свої методи і «фішки», які допомагають за кілька хвилин зрозуміти, що від придбання авто краще відмовитися.
Зараз не той час, коли можна вимагати велику знижку або просто чіплятися до авто через дрібні сколи та подряпини. Оскільки нові машини стали практично недоступними для більшості росіян, вторинний ринок за кілька місяців автолюбителі практично вичистили від машин в ідеальному стані. Однак на кузов все ж таки варто звертати увагу, адже деякі моменти можуть розповісти про те, що приховує продавець.
«Першим дзвінком» про те, що машина побувала в ДТП і має повністю перетравлений кузов, вказують тріщини на краях лобового та заднього скла. Якщо вони є, то потрібно відразу перевіряти гумові ущільнювачі, з якими стикаються двері. Дані елементи із заводу кріпляться дуже надійно і просто так відірвати їх не вдасться. У свою чергу, якщо гумки знімалися один раз, їх легко демонтувати і вдруге. Навіщо знімати такі ущільнювачі? Правильно – щоб відновити стійки після аварії. Звичайно, таку машину брати не варто.