Більшість користувачів хочуть мати насамперед безвідмовний автомобіль (звідки беруться кілька відсотків інших, ми поговоримо іншим разом). І як же багато хто з них буває розчарований після купівлі уживаної машини, модель якої на ринку славу надійної: збої електроніки, протікання рідин, стукіт, заїдання, відверті поломки… Чому так трапляється, якщо близько тисячі аналогічних машин повністю підтверджують свій імідж бездоганних?
Як вибрати надійне вживане авто
Не довіряйтесь лише одному гарному імені моделі, яку ви сподобалися. Серед десятків і сотень машин на вторинному ринку можна легко натрапити на вкрай занедбаний екземпляр, повідомляють в Авто24 .
Добре підготуйтеся до покупки: вивчіть можливі варіанти комплектацій, слабкі місця моделі, коло найбільш типових власників – як перших, так і других-третіх.
Заручіться підтримкою досвідченої людини, яка добре знає цю модель: власника аналогічного досвідченого перекупника, працівника СТО, що спеціалізується на вказаному бренді.
Спробуйте познайомитись із реальним власником машини та скласти собі його портрет. Важливо зрозуміти, це розсудлива й відповідальна людина, чи гарячий юнак з обмеженим бюджетом, може, таксист чи водій роз’їзного офісного автомобіля.
Не ставте на головне місце багату комплектацію, шукайте в першу чергу екземпляр, що добре зберігся.
А взагалі, подумайте – чи варто шукати «свою» машину не серед загальновизнаних зразків надійності? Можливо, для ваших умов експлуатації підійде екземпляр моделі-середнячка, що добре зберігся? Вивчіть інформацію про подібні авто, часто серед цих «сірих мишок» є вдалі комплектації без проблемної електроніки, з надійним мотором і простенькою безвідмовною трансмісією.