Статті

Як різні країни борються із заторами

Share

У багатьох містах, щоб зменшити затори на дорогах, плату за в’їзд стягують на найбільш завантажених ділянках. Але це лише один із варіантів боротьби з пробками.

Наприклад, у таких містах, як Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Париж, Лондон тощо, запроваджено платний вхід у певні райони. Наприклад, у Лондоні потрібно заплатити £14, щоб потрапити. Крім того, усі вони дійсні лише з понеділка по п’ятницю, з 7:00 до 18:00, за винятком свят (і вихідних).

Крім того, у Лондоні водії старих автомобілів, які забруднюють навколишнє середовище (більше норми), повинні платити 12,50 фунтів стерлінгів за в’їзд у зону з низьким рівнем викидів.

Наприклад, у Китаї на дорогах встановлюють камери. Таким чином держава розправляється з автомобілями, які незаконно припарковані на дорозі.

Крім того, Китай і Японія використовують складні перехрестя, які також допомагають боротися з пробками. Найскладніші рішення подібного роду можна знайти в Китаї. При висоті 37 м він також включає 15 з’їздів і 20 смуг.

Однією з найпопулярніших практик є фінансування громадського транспорту. Сьогодні практично в будь-якому великому місті є окремі смуги для цього руху. Ось чому іноді люди навіть можуть швидше дістатися до місця призначення в автобусі, тому що вони не потрапляють у затори.

У Південній Кореї уряд пішов далі, поєднавши метро з наземним громадським транспортом. Зараз люди витрачають на пересадки не більше двох хвилин.

У Нью-Йорку влада побудувала понад 250 кілометрів велосипедних доріжок на Бродвеї. Там також збільшилася кількість автобусних маршрутів, а з травня 2009 року вулицею вже не можуть їздити приватні автомобілі.

У Греції винайшли незвичайний спосіб боротьби з пробками. Все залежить від того, чи парні числа в календарі. Якщо так, то в центр міста можуть в’їжджати лише машини з парними номерами, якщо ні – лише з непарними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Лужна Софія

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.

Опублікував
Лужна Софія

Останні записи

Названі найнадійніші електрокари у світі

Власники електрокарів розповіли, з якими поломками їм доводилося стикатися за останні 2 роки. Перше місце…

16.11.2024

Jeep запатентував новий тип жорсткого даху для Wrangler

Jeep готує революційне оновлення для легендарного Wrangler - модульний жорсткий дах, який можна розбирати і…

16.11.2024

Камери автофіксації будуть фіксувати нові порушення

У нас в Україні вже працюють 308 камер автофіксації, і вони зробили справжній прорив у…

16.11.2024

6 причин, чому взимку варто їздити на автомобілі

Особисто я ставлюсь до зимових поїздок на авто досить спокійно. Як по мені, краще вже…

16.11.2024

МВС оновлює вимоги до екзаменаторів у сервісних центрах

Безпека на дорогах — це реально важлива тема, і вона має бути на першому плані…

16.11.2024

Експерти назвали речі, які категорично не можна залишати в автомобілі

Чесно, я завжди намагаюся не залишати нічого зайвого в машині. Ну серйозно, гаманець чи гроші…

16.11.2024