Багато автомобілістів продовжують дотримуватися думки, що автомобільний пас безпеки є абсолютно безглуздим пристосуванням, і воліють не пристібатися. Експерти розповіли про найпоширеніші міфи на цю тему.
Ремінь безпеки сковує рухи водія при керуванні автомобілем . При цьому дискомфорт від системи безпеки набагато нижчий, ніж травми, які можна отримати у разі ДТП.
Ремінь безпеки потрібно використовувати лише на трасі, за межами міста . Більшість ДТП трапляються на швидкості до 50км/год. Але навіть за такої низької швидкості можливий летальний кінець.
При ДТП не пристебнутий пасажир викидає з машини, і це добре . Конструкція автомобіля розроблена таким чином, щоб максимально пом’якшити удар та захистити людей у салоні. Людина, що вилетіла, ні чим не захищена, а значить більш вразлива.
Ремінь заважає вибратися з палаючого та тонучого авто . Пожежі чи падінню у воду неминуче передуватиме удар. Не пристебнута людина ризикує отримати серйозні травми, які завадять здібності вибратися з авто.
На задньому сидінні можна не пристібатися . Не пристебнута людина у ДТП стикається з іншими пасажирами та предметами, що збільшує ризик травмування.
На сьогодні автомобільний газ залишається найдешевшим паливом в Україні, однак його вартість виявилася вищою, ніж…
Зима — це справжній тест для авто. Холод і погана погода можуть спричинити купу проблем,…
З 1 січня 2025 року в Україні змінюються правила імпорту автомобілів, і це справді серйозна…
Електричний кросовер Skoda Enyaq готується до великого оновлення на початку 2025 року. Модель отримає стиль…
Електричний Mercedes CLA наступного покоління демонструє вражаючі результати ефективності та дальності. На платформі MMA з…
Зараз у Верховній Раді розглядають законопроєкт №8082, який може призвести до деяких важливих змін для…
Leave a Comment