Що може зіпсуватися в автомобілі, якщо залишити його на спеку

0
905
UPG

За даними Укргідрометцентру, у липні 2022 року в Україні буде на кілька градусів спекотніше, ніж зазвичай. Аномальна спека може завдати шкоди навіть автомобілю із найсучаснішими технологіями. Сьогодні ми розповімо про те, що може зламатися в автомобілі через занадто високу температуру повітря, повідомляє Today.ua .

Пластик та скло

Температура в салоні автомобіля, який довго простояв на сонці, може досягати 60°С, а зовнішні панелі розігріваються ще більше. В результаті пластик у салоні спучується та лопається. Вирішити цю проблему якоюсь мірою допомагають сонцезахисні екрани, що відображають.

Деякі водії з власного досвіду знають, що після того, як автомобіль деякий час постояв на сонці, його потрібно спочатку провітрити, і тільки потім включати кондиціонер. Якщо зробити це у зворотній послідовності, то через перепад температур може потріскатися лобове скло.

Смартфон, пауербанк та охоронна система

Водії часто встановлюють смартфони на лобовому склі або тримають на торпедо. В цьому випадку влітку гаджет нагрівається не лише від своєї батареї, а й від сонячних променів. Через це батарея смартфона швидше розряджається і її потрібно частіше заряджати.

Від спеки може також стати непридатною охоронна система, так як виробники зараз часто використовують не дуже якісні матеріали. В результаті автомобіль може навіть спалахнути, якщо відбудеться коротке замикання в пошкодженій сигналізації.

Аерозольний балончик, запальнички

На всіх аерозольних балончиках (наприклад, з лаком для волосся) обов’язково є попередження про те, що його не можна нагрівати. При нагріванні газ розширюється, внаслідок чого аерозольний балончик може вибухнути і завдати серйозної шкоди салону. Звичайна запальничка, до речі, також. Тому подібні предмети краще у салоні автомобіля не зберігати. Особливо влітку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.