Автоексперти розповіли, чому категорично не можна встановлювати дефлектори на вікна автомобіля

2
321

Дефлектори нерідко можна зустріти на вікнах автомобілів та їх можна вважати найпоширенішим елементом своєрідного тюнінгу. До переваг цих аксесуарів можна віднести те, що завдяки ним можна відкрити вікно – і не дме, і свіжо, і дощ не капає. Також вони перешкоджають попаданню комах у салон. Курці ж зауважать, що завдяки дефлекторам через прочинене вікно дим витягується із салону безповоротно.

Теперь же стоит поговорить о минусах. Прежде всего стоит отметить, что дизайнеры при разработке автомобиля не учитывают возможность установки данных элементов, а потому внешний вид автомобиля значительно теряет органичность при установке дефлекторов. Негативно их установка сказывается на аэродинамике. Сопротивление набегающим потокам воздуха с дефлекторами становится больше, из-за чего могут появляться раздражающие шумы и свист.

При встановленні дефлекторів варто пам’ятати про недоліки системи монтажу. Існують клеючі і ті, що монтуються під ущільнювач дверей, і можуть перешкоджати вільному ходу скла. Але одним із головних мінусів дефлекторів є те, що ставити їх заборонено. І за бажання, будь-який інспектор ДІБДР доведе вам це і випише штраф.

Зараз читають  Для чого на нових машинах видаляють каталізатори

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

2 КОМЕНТАРІ

  1. Цвікаво, яким регламентуючим документом забороняється встановлення дефлекторів ??!

  2. Більш серйозним порушенням є встановлення у фари основного освітлення ламп,які не передбачені виробником(світлодіодні,ксенонові ).Комусь вигідно”не помічати”цього порушення,але це не на довго.
    Штраф повинен бути таким,щоб не хотілось такого “колгоспу”більше робити.
    Якщо і тюнінгується освітлення,то цим повинен займатись сертифікований надавач таких послуг,який гарантує додержання необхідних норм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.