Стан цих датчиків в авто потрібно контролювати регулярно: список

0
84

Стан і справність сучасних автомобілів в значній мірі залежить від електроніки, яка отримує інформацію з різних датчиків. Якщо датчики дають збій, то миттєво виникають проблеми. Експерти розповіли, стан яких датчиків потрібно регулярно контролювати.

Один з найбільш важливих датчиків – датчик положення дросельної заслінки. Дані, які забезпечує датчик, задіяні в розрахунках складу паливо-повітряної суміші і кута запалювання. Якщо датчик дає збій, то параметри паливної суміші змінюються і машина починає смикатися.

Регулятор тиску палива відповідає за налаштування роботи паливного насоса. Якщо датчик виходить з ладу, то на холостих обертах з’являються збої в роботі двигуна. Крім того, силовий агрегат втрачає потужність.

Індуктивний датчик подає сигнал на блок управління двигуном при обертанні коленвала. Якщо сигналу немає, то електроніка «розуміє» це як зупинку в роботі двигуна. Якщо датчик вийде з ладу, то запуск інших систем буде неможливий.

Між головкою блоку циліндрів і термостатом встановлюється датчик температури охолоджуючої рідини. Несправність в його роботі може привести до перегріву і підвищення витрати палива.

Зараз читають  Названо 5 найкращих автомобілів для зимового сезону

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.