Водіям пояснили, як їх розводять продавці незамерзаючої рідини

Час читання: < 1 хв.
0
Водіям пояснили, як їх розводять продавці незамерзаючої рідини

Холоди в країну прийшли раптово, при цьому кожен автовласник задумався про необхідність придбання незамерзлої рідини для омивання скла. Однак багато хто при виборі постає перед питанням: «Який варіант кращий і вигідніший з фінансової точки зору?». Власник мережі автомагазинів розповів, на що звертати увагу при купівлі незамерзання.

Що ще варто знати

Відомо, що здатність не замерзати рідини надає спирт, що міститься в ній. Метанол був заборонений на російському ринку, зараз у країні можна купити незамерзайки виключно на ізопропіловому спирті, проте вони менш ефективні. При покупці слід звертати увагу на температуру, яку здатна витримати рідину. У більшості випадків насправді вона набагато менша за вказану на упаковці.

Варто звертати увагу на обсяг пляшки. Дволітрові обходяться досить невигідно, хоча вони коштують дешевше. Краще купувати каністри об’ємом 4-5 літрів, тому що ціна за літр у них набагато нижча. Вартість може також відрізнятися вдвічі в залежності від бренду, проте недорогі рідини вітчизняних виробників можуть мати такий самий ефект, як і дорогі від популярних марок.

Реклама

Вартість також підвищується, коли виробники додають ароматизатори. При цьому реальний ефект від них досить невисокий, до салону все одно потрапляє запах спирту. Є також варіанти в каністрах з подвійною ручкою або лійкою. Додатки підвищують вартість. Рідина в гіпермаркеті буде за ціною доступнішою, ніж на АЗС, а у дилера дорожче, ніж на заправній станції.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!