Експерти назвали причини появи білого диму із вихлопної труби

Час читання: < 1 хв.
0
Експерти назвали причини появи білого диму із вихлопної труби

Білий дим, що виходить із вихлопної труби автомобіля, може стати першим знаком про можливі проблеми з двигуном. Це особливо актуально в холодну пору року або за інтенсивної експлуатації авто. Якщо дим не зникає під час руху, це може свідчити про серйозні несправності.

Є думка, що дизельні автомобілі повинні диміти, але поява білого диму часто говорить про наявність проблем. Це може бути викликано попаданням охолоджуючої рідини в камери згоряння двигуна, що найчастіше пов’язане з витоком. Також причиною може стати використання неякісного палива.

Якщо проблема пов’язана з рідиною, що охолоджує, слід перевірити прокладку головки блоку циліндрів. Порушення її цілісності може призвести до серйозних наслідків та дорогого ремонту. Важливо також оглянути інші елементи двигуна щодо тріщин і зносу.

Білий дим, що з’являється в холодний ранковий годинник, часто є лише результатом конденсації, яка швидко зникає з прогріванням силової установки. Це нормальне явище, яке не повинно викликати занепокоєння.

Пошкодження системи EGR також може стати причиною появи білого диму, якщо через неї відбувається витік рідини, що охолоджує, яка потім згоряє в двигуні.

Якщо після прогрівання двигуна білий дим не припиняється, це може вказувати на серйозні проблеми, такі як пошкодження прокладки або блок циліндрів. У такому разі необхідна негайна діагностика та ремонт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!