Розкритий спосіб, як категорично не можна розморожувати лобове скло автомобіля

0
113

Аналітична компанія Aviva провела дослідження, в ході якого з’ясувалося, що приблизно 5 відсотків автомобілістів із 1000 у Великобританії користуються для розморожування лобового скла автомобіля вкрай небезпечним для нього способом.

Видання «Express» опублікувало статтю, в якій нагадало, що такий метод розморожування «лобової» машини неприпустимий, якщо автовласник хоче зберегти скло в цілому стані.

У дослідженні «Aviva» стверджується, що на 2 тисячі опитаних припадає 11% тих, хто для очищення скла автомобіля від льоду та інею користується окропом. Причому навіть попри те, що їм відомо про можливі наслідки такого рішення.

Разом з тим, голова відділу маркетингу однієї з найбільших компаній з виготовлення скла для машин «Autoglass» нагадує, що контакт гарячої води з крихким та холодним лобовим склом машини часто призводить до фатальних наслідків:

«Поспішаючи, коли хочеться швидко позбутися льоду та інею, деякі водії можуть піддатися спокусі облити скло окропом. Але цієї тактики варто рішуче уникати, оскільки раптова зміна температури призводить до розширення скла і дрібні відколи на ньому починають драматичним чином перетворюватися на тріщини».

Крім того, закордонний експерт зазначив, що скло зовсім необов’язково трісне, якщо розтопити кригу на ньому окропом. Однак така процедура з кожним разом робитиме його склад дедалі тендітнішим і схильнішим до різноманітних ушкоджень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.