Розкритий спосіб як знизити витрату палива автомобіля на 10% одним простим кроком

0
628

Ціни на пальне залишаються високими, причому не тільки в Україні, а й за кордоном, тим самим забираючи із сімейного бюджету пристойну частину коштів. Відмовитися від заправок неможливо, адже без палива машина нікуди не поїде. Але є спосіб знизити витрати на пальне. І для цього не потрібно робити нічого екстраординарного.

Фахівці розповіли про те, як можна скоротити витрату палива, дотримуючись простого методу. Вони рекомендують перевірити повітряний фільтр машини і якщо він дуже забруднений, то зробити його заміну.

Справа в тому, що забиті повітряні фільтри змушують працювати як бензиновий, так і дизельний двигун інтенсивніше, тим самим збільшуючи споживання пального.

Стверджується, що заміна сильно забитого «фільтра свіжого повітря» дозволить не лише знизити витрати пального приблизно на 10 відсотків, а й значно підвищити прискорення машини.

Для того, щоб не доводити двигун автомобіля до стану, коли йому потрібно працювати інтенсивніше, а значить споживати підвищену кількість пального, рекомендується змінювати повітряний фільтр на новий під час проходження планового технічного огляду, тобто приблизно раз на 10-12 тисяч кілометрів пробігу.

Благо, сам по собі він коштує не дуже дорого і в залежності від моделі та марки машини вимагатиме суми від 300 до 1 тисяч гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.