До такої ситуації в Україні призвела поява штрафів за порушення швидкості в автоматичному режимі.
При появі штрафів за порушення швидкісного режиму, що надходять в автоматичному форматі, експерти говорили про багато проблем, до яких призведе впровадження цієї системи. Про одну з таких проблем розповіла Тетяна Лук’яненко під одним із постів ГСЦ МВС у Facebook.
“Якщо авто оформлене на людину, а керує транспортом інша і зробила більш як 3 штрафи.Чому власник документів повинен перездавати екзамени для поновлення водійських прав????”, – написала дівчина.
Про цей момент справді не попереджають більшість водіїв при отриманні прав. Як відомо, після успішного складання практичного іспиту, людині видають тимчасові права на 2 роки. Серед іншого ці права мають обмеження у вигляді 2 штрафів. Якщо водій отримає три та більше штрафи, то через два роки він не зможе обміняти тимчасові права на постійні на 30 років, а змушений буде складати іспит ще раз.
В ідеалі, водіям-початківцям, які вже є власниками авто, потрібно подумати про даний момент заздалегідь і вибрати один з наступних варіантів розв’язання проблеми:
- оформити належного користувача у Дії;
- переоформити авто на іншу людину на перші два роки;
- оскаржувати кожен окремий штраф через Нацполіцію чи суд.