Купівля автомобіля після ДТП, як правило, пов’язана із низкою причин. Або сильно обмежений бюджет, або водій лише отримав права і йому потрібно небагато практики. Однак, навіть у разі якісного ремонту автомобіля після аварії, з ним може виникнути багато проблем. Автоюрист розповів які з них трапляються найчастіше.
Що варто знати
Так, навіть якщо автомобіль, що був у ДТП, був повністю відновлений, кузовні елементи втрачають вихідну міцність. Тому навіть мінімальний вплив може призвести до нових ушкоджень, а також розвитку корозії. Силові компоненти кузова, такі як лонжерони, стійки, пороги та дах часто доводиться посилювати за допомогою металевих пластин, щоб компенсувати втрату міцності. Такий автомобіль можна експлуатувати лише на рівних дорогах і за невеликої швидкості.
У разі лобового зіткнення губиться початкова геометрія кузова. У цьому випадку машина рухається з відхиленням від прямолінійної колії, що загрожує не лише незручністю для водія, а й ризиками.
Автомобіль, який побував у ДТП, здатний виконувати свої завдання лише у короткостроковій перспективі. Вже через один рік можуть виникнути різні неполадки. При цьому бувають також приховані поломки, які не усуваються, але згодом становлять загрозу безпеці. Крім того, експерт зазначив, що часто ушкоджується табличка з VIN-номером.