Вже давно доведено, що телефон є однією з головних причин ДТП у всьому світі. В Україні за використання телефону під час керування автомобілем можна отримати штраф або навіть позбутися водійського посвідчення.
Як повідомляє «Дорожній адвокат», поліція має право вилучати посвідчення водія, якщо сталося ДТП через спілкування по телефону. Якщо ж патрульні просто застали водія за розмовою під час їзди – накладають штраф. Сьогодні він становить 425 гривень.
Якщо дії водія створили аварійну ситуацію, то штраф збільшиться до 680 грн. При цьому поліція вже має повне право позбавити порушника від прав на водіння терміном від шести місяців до року.
Однак, патрульний вилучає права і виписує протокол, а ось остаточного рішення про позбавлення водія посвідчення приймає суд. Після визнання судом провини підсудного, він зможе повернути права тільки після проходження медичного огляду і успішного складання повноцінного іспиту.
Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…
В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…
В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…
Leave a Comment