З’явилось дешеве пальне для електрокарів (Фото)

0
109

Нове супердешеве паливо вдвічі збільшує електромобілям запас ходу!

Ізраїльсько-австралійська компанія Electriq Global запропонувала нову технологію, що поєднує переваги електрокарів, бензинових авто та машин на водневих паливних елементах.

Батареї сучасних електромобілів усе ще досить довго заряджаються, а їхня заміна – страшенно дорога. З іншого боку водневі елементи живлення, хоч і є гарною альтернативою батареям, надзвичайно вибухонебезпечні! Ну а єдиною перевагою автомобілів з традиційними ДВЗ на сьогодні залишається лиш запас ходу на одному баку та наявна мережа заправних станцій.

Читайте також  Автомобілі відомого бренду можуть значно подешевшати

Electriq Global створила нове паливо, що сполучає в собі переваги бензину, водню і електричних батарей: воно дешеве, екологічно чисте і придатне для переробки та повторного використання, повідомляє Еcotechnica. В інноваційному продукті водень стабілізовано в рідину, 60% якої становить вода.

Повністю підготовлене до застосування паливо містить близько трьох відсотків водню і 97 відсотків допоміжної суміші. Воно може просто і безпечно транспортуватися в цистернах, які зазвичай використовують для нафтопродуктів. Заправлятись ним також можна на звичайних заправках, однак в окремий бак, що являє собою спеціальний модуль з каталізатором для вивільнення водню з заправної суміші. Газ буде надходити в паливні елементи і конвертуватися в електричну енергію, яка і буде приводити в рух електромобілі.

Читайте також  Найкрутіший позашляховик за 300 000 доларів розстріляли з гвинтівки (Відео)

Винахідники відзначають, що заправка стандартного бака автомобіля коштуватиме менше 50% менше ніж аналогічний об’єм бензину, а пробіг збільшиться вдвічі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.