Віктор Волошин повідомив, що дорожні реагенти руйнують автомобільні шини із проколами.
Хімічні реагенти, якими традиційно обробляють українські дороги взимку, руйнують шини за наявності проколів і порізів, а також прискорюють виліт шипів з них. Про це розповів Avtosota шинний експерт компанії Autolist Віктор Волошин.
За його словами, прокол, що утворився в покришці, призводить до того, що через нього проникає агресивна хімія, яка згодом може зруйнувати металокорд, який виступає каркасом міцності шини.
Жодна компанія, що виробляє шини, не проводить тести впливу реагентів на їх продукцію. Тим не менш, якщо взимку стався прокол, є більша ймовірність, що покришка зруйнується. Справа в тому, що навіть якщо вам у сервісі добре закриють дірку джгутом або накладуть латку, все одно всередину потраплятимуть вода впереміш з реагентами. Це небезпечна суміш. У результаті знизиться експлуатаційний термін гуми. З’явиться опуклість, яку ще називають грижею, а з такою проблемою їздити категорично не можна.
– пояснив Волошин.
Крім того, дорожні реагенти можуть спровокувати виліт сталевих шипів. За словами експерта, шинні виробники наносять на них спеціальне покриття, але після того, як воно стирається, сталь починає зазнавати корозії, яка в результаті «з’їдає» метал. Як наслідок, шипи стають тоншими, розгойдуються і вилітають.
Раніше було названо 7 популярних міфів про зимову гуму, в які вірять навіть профі.
Автомобільний світ сповнений легенд та міфів щодо цілого ряду серйозних питань. Суперечки щодо зимової гуми в Україні не вщухають десятиліттями.
Дуже багато водіїв з багаторічним досвідом перебування за кермом досить впевнені в собі і рідко прислухаються до порад своїх колег. Подібна самовпевненість досить часто призводить до помилок щодо деяких особливостей експлуатації автомобілів.
Сьогодні ми поговоримо про найпопулярніші помилки серед водіїв, які пов’язані із зимовою гумою на автомобілі. Незважаючи на те, що сьогодні майже будь-яку інформацію можна знайти у відкритому доступі, у міфи про зимову гуму продовжують вірити багато водіїв. Сьогодні Avtosota розбере 7 найпопулярніших з них.
Компанія Volkswagen офіційно підтвердила плани випуску нового компактного електричного кросовера, який має стати найдоступнішим у…
З 1 березня 2025 року в Україні може бути призупинено функціонування всіх АЗС. Про це…
Тісне партнерство між Suzuki та Toyota призвело до кількох моделей з боку обох компаній, які…
BMW славиться виробництвом розкішних і динамічних автомобілів, що дарують гострі відчуття за кермом. Проте така…
Коли хтось говорить про електромобілі, існує одна тема, яку намагаються оминати – пробіг. У мережі…
2024 рік став важким для Audi: продажі знизилися на 12%, до 1 млн 671 тисяч…
Leave a Comment