Найближчим часом паркування на всій території столиці стане безкоштовним. Такі зміни пов’язані з тим, що зараз триває судовий розгляд справи щодо законності встановлених цін на паркування. Повідомили у додатку “Київ Цифровий”.
Інспектори з паркування не штрафуватимуть водіїв на несплату паркування, але при цьому залишаться штрафи за порушення правил дорожнього руху. Наприклад, машину, яку залишили на пішохідному переході чи перехресті, все одно забере евакуатор, а на водія випишуть штраф.
Міська влада закликала автовласників паркуватися відповідно до правил дорожнього руху у спеціально передбачених для цього місцях. Також столична влада нагадала про шахраїв, які іноді вимагають гроші за паркування на муніципальних паркінгах. Коли процедуру оплати паркування буде відновлено, городян додатково оповістить.
Патрульна поліція Києва звернула увагу водіїв на часту помилку, яка може призвести до штрафу в…
Знайти надійний і водночас доступний автомобіль – непросте завдання. Ринок пропонує безліч моделей, кожна з…
Серед водіїв часто виникають суперечки про те, якою має бути якісна моторна олива. Одні вважають,…
Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Leave a Comment