Німецький концерн Mercedes-Benz зняв рекламний ролик своєї електричної моделі EQE. Як стало відомо, зйомки реклами проводились у Києві.
Рекламний ролик для електричного седана Mercedes-Benz EQE знімали німецькі та українські фахівці. Локаціями для зйомок стали столичний «Український дім» та корпус Інституту журналістики Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка.
Для демонстрації можливостей Mercedes-Benz EQE зйомки проходили у різних умовах ще у кількох країнах.
Електроседан Mercedes-Benz EQE представили під час мюнхенської автовиставки IAA-2021.
Це не перший випадок, коли світові автовиробники обирають Київ для зйомки рекламних роликів своїх моделей. Зокрема Mercedes-Benz вже знімав у столиці рекламу для нового Геліка.
На автосалоні в Гуанчжоу відбулася прем'єра Audi E SUV Concept - другої моделі нової електричної…
На автосалоні в Гуанчжоу Ford показав оновлений Mondeo 2026, який отримав помітні зміни у дизайні…
Глава європейського підрозділу Fiat Гаетано Торель розповів, що новий Fiat 500 2025 став проривом у…
Український авторинок зазнає стрімких змін, і експерти попереджають: уже у 2026 році придбати новий автомобіль…
У мережі з'явився новий дизайн-скетч компактного електрокара Chevrolet, створений у GM China Advanced Design. Рендер…
Автомобільний ринок змінюється так швидко, що інколи важко встигати за новими трендами: бренди з'являються і…
Leave a Comment