Більшість автомобілів на опублікованих фото повністю знищені і вигоріли до самої основи. Ще частина машин просто знищенні до невпізнання і навряд чи їх уже хтось відновлюватиме.
Відповідні фото підбитих машин із Маріуполя опублікував радник мера Петро Андрющенко. Всі ці автомобілі постраждали від війни, причому можна побачити пошкодження як зі стрілецької зброї, так і пошкодження від артилерійських снарядів та ракет.
Склад пошарпаних авто знаходиться на ринку Азовському, а також на території колишнього заводу з виготовлення пива на Лівобережжі.
“Уцілілі автомобілі зберігають окремо. Дізнатися та забрати автомобіль можна виключно через “рішал” від окупаційної влади”, – пише Андрющенко. Причому не дуже важливо, хто раніше був його власником.
Зима для автомобіля - це справжня хімічна війна. Сніг і лід зверху, а знизу -…
З кожним днем дороги стають все більш насиченими, поряд із новачками за кермом їздять водії…
Наприкінці жовтня Toyota розсекретила свій новий рамний позашляховик компактних розмірів, який має стати не лише…
Volvo скоригувала свої плани щодо повної відмови від двигунів внутрішнього згоряння. Раніше компанія обіцяла перейти…
Ми думали, що електромобілі врятують планету, але що, якщо вони лише приховують нові проблеми? Поки…
Duster більше ніколи не буде колишнім. Легендарний "народний" позашляховик, який довгі роки асоціювався з механічною…
View Comments
Зрелище такое же печальное как на автокладбище в Ирпене