Днями у Кабінеті міністрів України ухвалили непросте рішення. Так, АЗС дозволили збільшувати ціну на преміальне паливо без жодних обмежень. При цьому паралельно з преміальним паливом АЗС мають продавати і звичайний бензин, який підпадає під норми держрегулювання ціни від держави.
Постанова уряду з відповідними змінами №488 була прийнята 29 квітня та опублікована на сайті КМУ цієї суботи 30 квітня. Зазначимо, що до виходу цієї постанови, націнка на преміальне паливо не могла бути вищою за 5% від цін на звичайне паливо.
Водночас, у новій ухвалі Кабміну врахували підвищення логістичних витрат на доставку палива за нових розрахунків середньої ціни. Серед іншого націнку для дизельного палива збільшили з 5 до 7 грн/літр, а для бензинів – з 4,55 грн до 6,5 грн/літр.
Патрульна поліція Києва звернула увагу водіїв на часту помилку, яка може призвести до штрафу в…
Знайти надійний і водночас доступний автомобіль – непросте завдання. Ринок пропонує безліч моделей, кожна з…
Серед водіїв часто виникають суперечки про те, якою має бути якісна моторна олива. Одні вважають,…
Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Leave a Comment