Для Skoda Karoq оновили і розширили комплектацію. Кросовер буде доступний в бензиновій і дизельній версіях.
Новий Skoda Karoq з’явиться в Україні навесні. З кінця лютого компактний кросовер надійде у виробництво на підприємстві “Єврокар” в Закарпатті. Про це повідомляє офіційний сайт компанії.
Skoda Karoq 2022 вирізняється зміненим дизайном оптики, бамперів і решітки радіатора. У салоні з’явилося двоспицеве кермо, а віртуальна панель приладів стала частиною базового оснащення.
Замовлення на Skoda Karoq в Україні вже приймаються. Кросовер пропонують з 1,4-літровим 150-сильним бензиновим турбомотором, а також 2,0-літровими турбодизелями потужністю 115 і 150 к.с.
Примітно, що у всіх трьох версіях різні КПП: в бензиновому варіанті 8-ступінчастий автомат, в 115-сильному дизелі — 6-ступінчаста механіка, а в 150-сильному – 7-ступінчастий робот DSG. Останній варіант доступний і з повним приводом.
Купити Skoda Karoq 2022 можна буде за ціною від 669 591 грн. Базова комплектація Active включає світлодіодні фари, кондиціонер, круїз-контроль, датчик світла і парктронік.
Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…
Після успішного запуску електромобіля Elroq, компанія Skoda активно працює над новим проектом у своєму портфоліо…
Автоматична коробка передач значно спрощує керування автомобілем, особливо в умовах міського трафіку. Вона не лише…
Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…
Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…
Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…
Leave a Comment