Днями набуде чинності закон, який також посилює покарання за аварії, скоєні в стані сп’яніння та з жертвами. Тепер цьому буде відведена окрема стаття в Кримінальному кодексі.
Про це на брифінгу розповів заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає АвтоПортал.
Так, якщо ДТП скоїв кермувальник в стані алкогольного сп’яніння, що призвело до тілесних ушкоджень середньої тяжкості, то йому загрожує від 3 років позбавлення волі і позбавлення водійського посвідчення на термін від 3 до 5 років.
За нетверезе водіння штрафуватимуть на 17 тисяч гривень. Якщо за кермом затримають кермувальника, який позбавлений прав, з нього стягнуть штраф у 20 400 гривень.
У разі тяжких тілесних ушкоджень водію загрожує від 3 до 8 років в’язниці та від 5 до 8 років без прав.
Якщо таке ДТП спричинило смерть потерпілого, то водієві загрожує від 5 до 10 років в’язниці та позбавлення прав на термін від 5 до 10 років. У разі загибелі декількох осіб – від 7 до 12 років в’язниці та від позбавлення прав на термін від 7 до 12 років.
Volkswagen активно готує нове покоління кросовера T-Roc, офіційний дебют якого очікується вже цього літа. Тим…
Згідно з інформацією агентства Reuters від 20 березня, у кампанію відкликання будуть залучені 46,1 тисячі…
Через 4 роки на ринку актуальна генерація бестселера Dacia Sandero готується до планового рестайлінгу. Нещодавно…
Пенсіонери в Україні можуть користуватися не лише пільговими тарифами на мобільний зв’язок, а й мати…
Великі кросовери набирають популярності на світовому ринку. Причому високим попитом стали мати навіть дорогі моделі.…
Багато хто зауважує, що в протектор шин у процесі експлуатації забиваються камені, як зовсім дрібні,…
Leave a Comment