Image with New car
У грудні 2019 українські підприємства виготовили 557 одиниць автотранспортних засобів. Це удвічі більше, ніж роком раніше.
Про це повідомляє MMR з посиланням на Укравтопром.
За даними асоціації, в останній місяць 2019 року збірка легкових автомобілів збільшилася на 119% до 432 шт. Як і раніше, всю статистику по легковиків продовжує формувати великовузлове складання на заводі Єврокар.
Нагадаємо, за 2019 рік в Україні було виготовлено 7265 од. автотранспортних засобів або на 10% більше, ніж за аналогічний період 2018-го.
Volvo готується до повернення універсала XC70 у 2026 році — моделі, яка раніше зайняла особливу…
Підвищена витрата моторного масла майже завжди є ознакою проблем із двигуном або його вузлами. У…
Інвестиція у позашляховик може стати вигідним рішенням, якщо обрати модель, здатну служити десятиліттями. Експерти з…
Volkswagen показав нові фото нового T-Roc 2026, який представлять на автосалоні в Мюнхені у вересні.…
Нинішнє покоління популярного кросовера Mitsubishi Outlander перебуває на ринку з 2021 року, а восени 2024-го…
Питати власника автомобіля про надійність його машини можна, але навряд чи варто очікувати на об'єктивну…
View Comments
Кто эту бредятину опубликовал ?! В Украине, авто заводы, резкое увеличение)))))
ну как же.. у нас же есть такой "производитель" как СВЯТОШ..бик-производитель..грабитель.. так он без уплат налогов авто"производит"..
Та отож до тазіка кацапського колеса прикрутили сєпари смердючі та й підняли виробництво на крові воїнів .Ждемо коли прийде до влади піночет та перевішає всю сучу сєпарську мерзоту.
Не смешите людей ! В Укрвине нет автомобильной промышленности. Позор ...