Categories: Новини

Ціни на “євробляхи” обвалюються з кожним тижднем

Share

Незважаючи на обіцяні жорсткі штрафи і перевірки всіх українців на “єврономерах” уже з травня, на сайтах оголошень все ще намагаються продати “євробляхи”.

Ціни знижуються з кожним тижнем. Зараз “євробляху” можна купити за ціною мобільного телефона. Правда, після розмитнення це ж авто подорожчає одразу на 1,5-3 тис. євро.

Які штрафи вводять:

за водіння авто на єврономерах – 8 500 грн;

повторне протягом року водіння “євробляхи” – 17 000 грн і заборона на водіння протягом року;

якщо затримав розмитнення на термін до 1 доби – 170 грн;

від 1 до 10 діб – 340 грн;

від 10 до 20 діб – 8 500 грн;

від 20 до 30 діб – 85 000 грн;

від 30 діб – 170 000 грн.

До речі, рішення проблеми “єврономерів” в Україні також залежить від того, як буде виконуватися закон із травня 2019-го. Так, правоохоронці отримали інструменти для контролю і покарання порушників. Юрист Олександр Плахотник впевнений: якщо поліція дійсно почне виписувати драконівські штрафи, кількість розмитнених авто значно збільшиться. Водночас нині в Міністерстві фінансів припускають: легалізувати вдасться приблизно половину автомобілів без реєстрації. Решта водіїв будуть або уникати правоохоронців, або залишать свої авто в гаражах і на подвір’ях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло

Останні записи

У продажу з’явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми (ФОТО)

У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…

23.02.2025

Volkswagen обрушила ціни на кросовери ID. 4 CROZZ 2025 та ID. 6 CROZZ

Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…

23.02.2025

Водіям загрожують штрафи до 1700 грн і позбавлення прав

В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…

23.02.2025

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…

23.02.2025

Названі основні правила безпеки на зимових дорогах

Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…

23.02.2025

Skoda Space готують до дебюту: електромобіль тестують у морозних умовах

Після успішного запуску електромобіля Elroq, компанія Skoda активно працює над новим проектом у своєму портфоліо…

23.02.2025