В соцмережі Фейсбук розповідають про нові можливості вивезення автомобілів на єврономерах за фіктивними заявами зареєстрованими попереднім числом закарпатськими митниками.
В ДФС закликають не піддаватися на шахрайські заклики, адже реєстрація всіх документів, здійснюється автоматично в інформаційній системі «Управління документами» і до неї неможливо внести документи зареєстровані попереднім числом.
В мережі Фейсбук, шириться інформація про нові можливості вивезення автомобілів на єврономерах за фіктивними заявами.
Також деякі користувачі пропонують “допомогу” для вивезення прострочених “євроблях”.
— Програма «Управління документами» унеможливлює здійснення реєстрації попереднім числом, оскільки нумерація документів здійснюється валово, із зазначенням дати реєстрації. Отже, при реєстрації документів у митниці неможливо внести в систему документообігу реєстраційний індекс попереднім числом, лише в день надходження, — запевняють у Закарпатській митниці ДФС.
Штраф можна оскаржити у випадку, якщо дорожню розмітку було замело снігом, вкрито льодом або забруднено…
Фахівці МНС України підготували детальні рекомендації для водіїв, як безпечно та без зайвих ризиків визволити…
Зустріч із поліцією та навіть притягнення до адміністративної відповідальності за порушення ПДР - ситуації неприємні,…
Зима — час, коли навіть досвідчений водій може зіткнутися з несподіваними проблемами: холодний двигун, ледве…
Сучасні Dacia вже майже не нагадують старі "Логан", "Сандеро" чи "Дастер" 2000-х. Автомобілі залишаються бюджетними,…
Переможцем престижного конкурсу "Car of the Year" став новий седан Mercedes-Benz CLA. Рішення ухвалило журі,…
Leave a Comment