На сьогоднішній день не існує охоронних систем для авто, з якими б не впорався досвідчений викрадач. При цьому нерідко автовласники самі буквально «дарують» автомобілі зловмисникам.
Головною помилкою є розміщення світлодіода на видному місці або наклейки з назвою сигналізації на задньому склі. Завдяки цьому викрадачі розуміють, до чого готуватися. Наступна помилка – установка охоронної системи у дилера, де автомобілі оснащують сигналізацією за єдиною схемою.
Крім того, злочинець може домовитися із працівником автосалону і попросити його зробити копію ключів, коли автовласник прижене машину на техогляд. Нерідко безтурботні автомобілісти передають майстрам цілу в’язку ключів, та ще й розповідають про встановлені на їх автомобіль «Противоугонки». При поїздці до дилерів набагато безпечніше переводити сигналізацію в сервісний режим або зовсім відключати.
Також експерти не радять носити в одній зв’язці ключ від машини, брелок від сигналізації, радіопозначку від іммобілайзера і ключ від механічної «протиугонки», оскільки це значно спрощує роботу злодієві.
Багато водіїв купують тільки електронні сигналізації, хоча не зайвим буде обзавестися і механічним пристроєм, секретною кнопкою або іммобілайзером. Нарешті, КАСКО – далеко не кращий засіб проти викрадень.
Раніше працівники поліції могли зупиняти транспортні засоби фактично без пояснень. Зараз же право на зупинку…
Більшість автовиробників рекомендують змінювати моторне масло кожні 10–15 тисяч кілометрів пробігу. Однак досвідчені водії радять…
Німецька компанія представила нову версію Mercedes-Benz CLE 2025 року. Двохдверне купе дебютувало у виконанні AMG…
Компанія Volkswagen має безліч марок автомобілів. Так, до її складу входить іспанський бренд Seat, який…
В Україні водії часто ігнорують дотримання безпечної дистанції, що нерідко стає причиною ДТП. Особливо небезпечним…
Peugeot оновив електричну версію хетчбека e-208 . Модель 2025 року тепер оснащується акумулятором на 51…
Leave a Comment