На сьогоднішній день не існує охоронних систем для авто, з якими б не впорався досвідчений викрадач. При цьому нерідко автовласники самі буквально «дарують» автомобілі зловмисникам.
Головною помилкою є розміщення світлодіода на видному місці або наклейки з назвою сигналізації на задньому склі. Завдяки цьому викрадачі розуміють, до чого готуватися. Наступна помилка – установка охоронної системи у дилера, де автомобілі оснащують сигналізацією за єдиною схемою.
Крім того, злочинець може домовитися із працівником автосалону і попросити його зробити копію ключів, коли автовласник прижене машину на техогляд. Нерідко безтурботні автомобілісти передають майстрам цілу в’язку ключів, та ще й розповідають про встановлені на їх автомобіль «Противоугонки». При поїздці до дилерів набагато безпечніше переводити сигналізацію в сервісний режим або зовсім відключати.
Також експерти не радять носити в одній зв’язці ключ від машини, брелок від сигналізації, радіопозначку від іммобілайзера і ключ від механічної «протиугонки», оскільки це значно спрощує роботу злодієві.
Багато водіїв купують тільки електронні сигналізації, хоча не зайвим буде обзавестися і механічним пристроєм, секретною кнопкою або іммобілайзером. Нарешті, КАСКО – далеко не кращий засіб проти викрадень.
Уживаний BMW 3-Series покоління Е90 можна придбати у бюджеті 300 - 400 тисяч гривень, але…
Коли приходить міжсезоння, водіння стає справжнім випробуванням. Постійні перепади температур створюють ожеледицю, дороги вкриваються тонкою…
Нещодавнє дослідження Consumer Reports виявило, що витрати на обслуговування автомобіля можуть відрізнятися на десятки тисяч…
Mercedes-Benz запровадив нову технологію фарбування, яка поки що буде використовуватися лише в рамках програми персоналізації…
Зимою бути водієм — це справжнє випробування. Коли настають холоди, на дорозі стає в рази…
Різкий удар шини об бардюр, або інший твердий об'єкт викликає здуття на боковині. «В результаті…
Leave a Comment