На сьогоднішній день не існує охоронних систем для авто, з якими б не впорався досвідчений викрадач. При цьому нерідко автовласники самі буквально «дарують» автомобілі зловмисникам.
Головною помилкою є розміщення світлодіода на видному місці або наклейки з назвою сигналізації на задньому склі. Завдяки цьому викрадачі розуміють, до чого готуватися. Наступна помилка – установка охоронної системи у дилера, де автомобілі оснащують сигналізацією за єдиною схемою.
Крім того, злочинець може домовитися із працівником автосалону і попросити його зробити копію ключів, коли автовласник прижене машину на техогляд. Нерідко безтурботні автомобілісти передають майстрам цілу в’язку ключів, та ще й розповідають про встановлені на їх автомобіль «Противоугонки». При поїздці до дилерів набагато безпечніше переводити сигналізацію в сервісний режим або зовсім відключати.
Також експерти не радять носити в одній зв’язці ключ від машини, брелок від сигналізації, радіопозначку від іммобілайзера і ключ від механічної «протиугонки», оскільки це значно спрощує роботу злодієві.
Багато водіїв купують тільки електронні сигналізації, хоча не зайвим буде обзавестися і механічним пристроєм, секретною кнопкою або іммобілайзером. Нарешті, КАСКО – далеко не кращий засіб проти викрадень.
Деякі водії віддають перевагу плавному стилю водіння, оскільки вважають, що це допомагає зберегти мотор автомобіля…
Автовиробники все частіше повертаються до класичних двигунів внутрішнього згоряння, а французький парламент підтримав цю тенденцію,…
Зчеплення є одним із ключових елементів трансмісії, що забезпечує ефективну роботу двигуна та коробки передач.…
В Україні застосовуються два основні способи штрафування водіїв за перевищення швидкості: автоматичні камери та портативні…
Моторна олива — ключовий елемент для нормальної роботи двигуна, оскільки вона зменшує тертя між деталями…
У січні 2025 року в Україні сталося 1657 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 235 осіб…
Leave a Comment