Categories: Новини

Звідки вигідно пригнати авто в Україну

Share

Головні напрямки імпорту вживаних авто. Звідки та які авто везуть в Україну.

В Україні продається більше вживаних авто, аніж нових. Так, в першому кварталі 2018 року частка вживаних авто, які вперше надійшли в Україну з-за кордону, становила 57%. А це 24 тисячі легкових автомобілів. Мабуть, ще більше в’їхало в нашу країну “авто на бляхах” без розмитнення, однак точної статистики таких машин не ведеться.

Західна та Східна Європа

Найбільше вживаних автомобілів в Україну везуть з Європи – це природно. Авто “під розмитнення” везуть переважно з Німеччини та Франції (а це найбільші за обсягами ринки), а також з Італії, Бельгії, Швейцарії. Серед найпопулярніших моделей – Volkswagen Passat та Golf, Renault Megane, Skoda Octavia, Opel Astra та Insignia. Загалом це автомобілі 2010-2015 років виготовлення, хетчбеки та універсали переважно європейських марок та з дизельними двигунами.

Якщо ж авто ввозиться транзитом чи на тимчасовий ввіз без наміру розмитнення, то найбільше авто привозять з Польщі та Литви. Також популярні країни-імпортери “автобляхарів” – Болгарія, Чехія, Словаччина та Естонія. Найпопулярніші марки – знову-ж таки Volkswagen, багато “преміуму” – Audi, BMW, Mercedes-Benz. Французькі та японські авто теж зустрічаються, але в менших об’ємах.

США та Далекий Схід

За перші три місяці 2018 року в Україні ввезли 4,2 тисячі авто зі США. Переважно це пошкоджені в ДТП чи втоплені машини, які дешевше відновити в Україні, аніж в Америці. Частіше всього імпортують седани чи позашляховики 2012-2016 років виготовлення з бензиновими двигунами. Популярні моделі – Ford Fusion (Mondeo), Toyota Camry, RAV-4, Hyundai Sonata, VW Passat, Nissan Rogue (X-Trail), Honda Accord, CR-V, BMW 5-, X5, Mercredes-Benz C-класу.

Як не дивно, але в Україну імпортують вживані авто навіть з таких далеких країн, як Південна Корея та Японія. Звичайно, не настільки масово, однак такий бізнес існує. Привозять зазвичай автомобілі місцевих брендів.

З Об`єднаних Арабських Еміратів раніше везли багато позашляховиків, однак сьогодні їх популярність значно зменшилась.

Мало хто їздить за авто з-за кордону самостійно. Більшість людей замовляють їх в Україні, а посередники організовують весь процес – вибору, доставки та розмитненя. Зазвичай такий сервіс обходиться покупцеві від 500 до 1500 доларів США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло

Останні записи

Водіям нагадали про небезпеку пролитого бензину на кузов автомобіля

На заправках часто виникають проблеми, пов'язані з недбалістю водіїв. Наприклад, заправні пістолети можуть випадково відірватися,…

25.02.2025

Представлений Audi A5 Sportback 2025: потужніший і дешевший за попередника

Компанія Audi презентувала оновлений A5 Sportback, який замінить одразу дві моделі – A4 та попереднє…

25.02.2025

Tesla оновить свої флагманські моделі, попри падіння продажів

Незважаючи на зниження продажів Tesla Model S та Tesla Model X на тлі популярності Model…

25.02.2025

Mercedes змінює стратегію та відмовляється від електрокарів EQ

Mercedes змінює стратегію ринку електромобілів на тлі зниження продажів. Компанія планує відмовитись від окремої лінійки…

25.02.2025

Експерти розповіли, які опції в машині дратують найбільше

Автовиробники активно намагаються оснастити свої моделі численними опціями, однак багато з них виявляються непотрібними або…

25.02.2025

Представлено нову BMW 5-ї серії з покращеним запасом ходу і зниженою потужністю

BMW представила седан BMW i5 eDrive35L 2025 модельного року, який пропонує збільшений запас ходу та…

25.02.2025