Це треба бачити!
Свого часу цей ЗіЛ 130 став справжнім фурором у мережі – умільці модифікували стару вантажівку, перетворивши самоскид на справжній гоночний хот-род.
Автомобіль обладнано 4,4-литровим V8 з парою турбін від BMW X5 M, що розвиває 600 кінських сил потужності. За інформацією topgir, Вантажівка має розгінну динаміку, що може зрівнятись з кращими спорткарами сучасності, прискорюючись до 100 км/год за 5 секунд.
Останнє відео на ютуб-каналі AcademeG доводить, що ЗіЛ дійсно здатен втерти носа сучасним спортивним автомобілям – принаймні, йому вдалось “обставити” Ford Mustang.
Tesla тихо додала до європейської лінійки Model Y нову версію - Standard Long Range RWD.…
Світові автовиробники все частіше переглядають свої плани щодо електромобілів. Ще кілька років тому здавалося, що…
Subaru представила нову версію WRX STI Sport, але повноцінного повернення легендарного WRX STI цього разу…
Позашляховик Mercedes-Benz G-Class давно відомий як один із символів бренду, але його висока ціна робить…
Сьогодні водії майже перестали купувати бензин "про запас". На АЗС рідко можна побачити людей, які…
Гібридні автомобілі стають популярними, адже обіцяють економію пального та менший вплив на довкілля. Але навіть…
Leave a Comment