При купівлі старого автомобіля багато потенційних покупців замислюються про правдивість показань одометра на такій машині.
На допомогу автомобілістам, які бажають купити старий транспортний засіб, аналітики компанії carVertical провели дослідження. За підсумками аналітичних даних, вдалося скласти список моделей, що найчастіше зустрічаються, зі скрученим пробігом.
Для визначення таких даних аналітикам довелося вивчити близько 700 тисяч автомобільних звітів про історію тієї чи іншої моделі за рік. Дослідження торкнулося вторинних ринків європейських країн, США, України та Росії.
Таким чином, на ринку вживаних машин число ТЗ з відмотаним кілометражем становить близько 16%. Найчастіше це преміальні авто з дизельними двигунами, вік яких варіюється в межах 5-15 років. Найулюбленішою маркою недобросовісних продавців для відмотування пройденого шляху є BMW, – пише avtosota.
Список ТОП-10 моделей, що найчастіше зустрічаються з хибними показниками одометра:
Також у список таких авто, але з меншим показником потрапили моделі: BMW Х6, М4 та 3-серії; Volkswagen Туарег, СС та Sharan; Volvo V70 та Porsche Panamera.
Якщо брати до уваги роки випуску автомобіля, то найчастіше з фальшивим пробігом зустрічаються тут 2006-2016 роки. Частка близько 80% займає дизельні авто. Таку особливість експерти пояснюють тим, що машини на ДП найчастіше призначені для далеких поїздок, тому вони найбільше потрапляють до зони ризику.
Позашляховик Mercedes-Benz G-Class давно відомий як один із символів бренду, але його висока ціна робить…
Сьогодні водії майже перестали купувати бензин "про запас". На АЗС рідко можна побачити людей, які…
Гібридні автомобілі стають популярними, адже обіцяють економію пального та менший вплив на довкілля. Але навіть…
На українському ринку вживаних авто справжнім героєм став дизельний двигун 1.6 CRDi. Він встановлювався на…
Toyota готується до одного з найнасиченіших років за кількістю прем'єр. У 2026 році японська марка…
Mazda оголосила європейські ціни на свій новий електричний SUV CX-6e, створений у партнерстві з китайською…
Leave a Comment