В Україні помітили крутий суперкар McLaren 650S Spider яскраво-червоного кольору. Машину помітили в центрі Києва.
По дорогах столиці їздять декілька автомобілів McLaren. Один з них отримав ексклюзивний постапокаліптичний тюнінг. Проект отримав назву McLaren 650S Spider Chernobyl Design.
Помічений в столиці екземпляр раніше був чорного кольору. Машину обклеїли плівкою червоного кольору. Вийшло дуже стильно – суперкар вигідно виділяється в потоці машин.
Додамо, що цей McLaren оснащений двигуном V8 твін-турбо об’ємом 3,8 літра потужністю 650 кінських сил. Розгін з місця до сотні займає 3 секунди. Максимальна швидкість суперкара досягає 329км / год.
Модель 650S Spider вже знята з конвеєра. На заміну прийшла нова версія – 720S Spider. Новий суперкар також є в Україні. Його неодноразово помічали в Києві.
Фото: @ marakuya.daily
Джерело: topgir
Автомобільний клуб Німеччини ADAC протестував 100 нових моделей 2025 року та склав рейтинг за співвідношенням…
Закупівельна вартість пального в Україні вже зросла більш ніж на 3 грн/л через подорожчання нафти…
BMW остаточно визначилися з майбутнім дивізіону M: замість турбомоторів і гучного вихлопу їхня увага зосереджена…
Ми з'ясували, як правильно очищати автомобіль після снігопаду та чим ризикують водії, залишаючи машини в…
У мережі з'явилися нові шпигунські фото оновленого Cadillac XT5 модельного року 2026, який зараз проходить…
Новий Toyota RAV4 пройшов випробування на економічність у Тайвані, і результати виявилися несподівано низькими для…
Leave a Comment