На даний момент BMW X7 є найбільш дорогим кросовером баварців. Але скоро ситуація зміниться завдяки BMW X8 – назва моделі вже запатентовано, передає Обозреватель .
Торгові марки Х8 і Х8 М вже зареєстровані. Таким чином, крім стандартної моделі з’явиться і спортивна версія. Основою для новинки стане платформа і компоненти БМВ Х7.
У свою чергу, новий БМВ Х8 виявиться своєрідним збільшеним варіантом BMW X6 – великим купеобразного кросовером. У цій моделі зроблять ставку на розкіш і комфортний салон. Але все це відійде на задній план в разі Х8 М, прогнозована вартість якого може досягати 200 000 євро.
Традиційно, М-версія отримає більш агресивний дизайн, жорстку підвіску і спортивні настройки. Очікується, що під капотом опиниться мотор БМВ М5 – V8 об’ємом 4,4 л, потужність якого для Х8 М перевищить 600 к.с.
Але і це ще не все, адже в компанії готують гібридну модифікацію з віддачею понад 700 к.с. Чекати автомобіль доведеться до наступного року.
Патрульна поліція Києва звернула увагу водіїв на часту помилку, яка може призвести до штрафу в…
Знайти надійний і водночас доступний автомобіль – непросте завдання. Ринок пропонує безліч моделей, кожна з…
Серед водіїв часто виникають суперечки про те, якою має бути якісна моторна олива. Одні вважають,…
Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Leave a Comment