Як стало відомо виданню Твоя МАШИНА, 23 грудня на підприємстві Toyota Motomachi був випущений останній седан Toyota Mark X, який є наступником моделі Mark II.
З нагоди «прощання» з моделлю на заводі Toyota Motomachi відбувся захід, в якому брали участь 200 співробітників, в тому числі директор підприємства Хіроёсі Ніною і головний інженер Mark X другого покоління Такаюкі Томохара.
Нагадаємо, що перший Toyota Mark II побачив світ в 1968 році і протягом 50 років він (а потім його послідовник Mark X) був головним седаном марки із заднім приводом. Усього було випущено дев’ять поколінь автомобіля, останнє з яких вийшло в 2000 році. В 2004 році компанія представила наступника моделі – Mark X.
За увесь час було реалізовано 6 млн 518 тис. машин Mark II, а також 363 тис. 500 автомобілів Mark X.
Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…
В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…
В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…
View Comments
Гарний початок! Сподіваюся Тойота взагалі закриється!