Categories: Авто

Електричний BMW i7 вперше попався фотошпигунам

Share
Автовиробники з Німеччини активно електрифікують свій модельний ряд. Audi планує представити електричну версію свого повнорозмірного розкішного седана A8 наступної генерації, Mercedes хвалиться майбутньої альтернативної S-класу – EQS. BMW же готує електричну версію BMW 7 Series.
Закордонне видання motor1.com публікує шпигунські знімки тестового мула BMW i7. Цей той самий електричний седан, який обіцяє стати найпотужнішим в історії бренду. Початок гарний, однак інженерам баварської марки ще належить ударно потрудитися, перш ніж електрична новинка добереться до конвеєра. На кузові авто можна розрізнити написи «електричний випробувальний автомобіль» – вони розташувалися на водійських дверей і задньому бампері. Незграбний наконечник вихлопу ще присутній, однак він ні з чим не пов’язаний.
Цікаво, що баварці частково одягнули в камуфляж головну оптику і задні ліхтарі. Зарубіжні журналісти припустили, що на тестовому BMW i7 марка попутно відчуває і нові технології освітлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: BMW

Останні записи

Як не купити авто з «скрученим» пробігом: поради від поліції

Під час вибору вживаного автомобіля одним із головних показників залишається пробіг. Він багато що розповідає…

01.07.2025

Оновлений Jeep Renegade показали на нових рендерах

Концерн Stellantis, який володіє маркою Jeep, готує до випуску нове покоління компактного кросовера Renegade. Ця…

30.06.2025

Техогляд в Україні: як змінюються вимоги з 1 липня

З 1 липня в Україні набирають чинності посилені вимоги до обов'язкового технічного контролю транспортних засобів.…

30.06.2025

Volkswagen поверне звичні кнопки управління в салони своїх нових моделей

Компанія Volkswagen визнала, що перехід від звичних фізичних кнопок до сенсорних панелей виявився не найкращим…

30.06.2025

Яка дистанція на дорозі найкраща під час дощу

Під час дощу водіям потрібно бути дуже обережними, особливо щодо вибору безпечної дистанції до машини…

30.06.2025

Кабмін пропонує суттєво підвищити штрафи для водіїв, які займають пільгові місця

Кабінет Міністрів України запропонував збільшити штраф за одне з порушень Правил дорожнього руху до 5100…

30.06.2025