Власник Tesla Model 3 раптово зіткнувся з проблемою під час сильного дощу.
Виявилося, що при сильній зливі вода може потрапити в багажник автомобіля. Вся справа в тому, що захисна канавка на задньому склі може не справлятися з потоками вологи. Це конструктивний недолік, який можна виправити в процесі роботи над новим поколінням Model 3.
Господар машини виклав в мережу ролик, що наочно показує виявлений недолік. Одночасно він пожартував, що конструктори не бачили справжнього дощу – Tesla роблять в сонячній Каліфорнії, яка опадами не відрізняється.
До речі, багато автовласників відзначають аналогічну проблему зі снігом. В процесі танення його частина потрапляє в багажне відділення.
Автомобільні експерти припускають, що в новинці Model Y дана проблема буде вирішена. З’явиться цільна двері багажника зі склом.
Також багато користувачів інтернету в своїх повідомленнях звертають увагу на окремі огріхи під час збирання Model 3. При цьому в плані технологій і безпеки автомобіль практично бездоганний.
Нагадаємо, що електрокар в топовій версії має по двигуну на кожну вісь. До 100 кілометрів машина розганяється за 5,6 секунд.
Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…
Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…
Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…
На заході Tech Days у Ландсхуті марка BMW поділилася першими подробицями щодо розробки нових електричних…
Шанхайське видання Leixing Pindao склало рейтинг електромобілів за швидкістю зарядки, протестувавши 26 моделей із пробігом…
BMW представила прототип Vision Vehicle із передовою системою управління Heart of Joy, яку компанія вважає…
Leave a Comment