«Богдан Моторс» увійшов до списку 20 найбільш інноваційних компаній України. Про це свідчить рейтинг видання «Деловая столица», передає прес-центр корпорації.
«Богдан Моторс» має підприємства з виробництва легкових автомобілів в Черкасах, автобусів, тролейбусів і електробусів в Луцьку, а також виробничі потужності по збірці вантажівок і підприємства по гарантійному та сервісному обслуговуванню автотранспортних засобів всіх типів.
Аналітики звернули увагу на екологічну модернізацію Луцького автоскладального заводу і розробку бронеавтомобіля «Барс-8» на Черкаському автоскладальному заводі. Вони відзначили, що корпорація «Богдан» планує значно збільшити випуск громадського транспорту на Луцькому автоскладальному заводі. З цією метою більш 150 млн доларів було інвестовано в будівництво нових цехів і закупівлю сучасного обладнання, яке відповідає міжнародним і національним екологічним стандартам і вимогам охорони праці.
«Корпорація налагодила випуск повністю електричного автобуса А70100. Він уже зарекомендував себе на ринку ЄС і курсує дорогами Польщі. Також «Богдан Моторс» виготовив для датської компанії Banke Electromotive перший електричний вантажівка для муніципального використання, а французькому виробнику екологічного транспорту Bluebus передав 12-метрові кузова для електробусів «, – говориться в результатах дослідження.
Також «Богдан Моторс» відзначили інноваціями і у виробництві військової техніки.
«На Черкаському автоскладальному заводі розроблений бронеавтомобіль« Барс-8 “у відповідності зі стандартами світових аналогів і з урахуванням вимог ВСУ», – йдеться в матеріалі.
При складанні списку журналісти враховували не тільки наявність інноваційних планів на майбутнє, але і вже успішно реалізовані нововведення в технологіях і продуктах. Також враховувалися роль компанії в життя країни, обсяг інвестицій, вкладених в інноваційні проекти, участь компанії в спеціалізованих виставках і значення впроваджених інновацій для зміцнення економічного і технологічного потенціалу і міжнародного авторитету України.
Загалом Луцький завод може виробляти 2200 тролейбусів і автобусів в рік і готовий забезпечити потреби вітчизняних міст в новому сучасному транспорті, який відповідає європейським стандартам.
Швидка витрата палива - тема, яка хвилює всіх: від водіїв таксі до власників автопарків. Хтось…
BMW не втрачає часу дарма: тільки-но був представлений електричний кросовер iX3, як на дорогах вже…
Автомобільний експерт склав список моделей Audi, які варто купувати з обережністю. За його словами, сучасні…
Багато водіїв стикаються зі штрафами через нібито забруднені номерні знаки, хоча в більшості випадків поліція…
Водіння для новачка (особливо на машині з МКПП) – процес нервовий та трудомісткий. Він стає…
Renault планує здешевити електромобілі в масовому сегменті, зосередившись на зниженні виробничих витрат. За словами Клеа…
Leave a Comment