Categories: Авто

Китайці представили конкурента Rolls-Royce Cullinan

Тoyota Crown – розкішний японський седан, однак компанія “Червоний стяг” перетворила його на ультра-розкішний позашляховик.

Китайський бренд Hongqi, відомий своїми лімузинами для партійної еліти країни, представив на автосалоні в Гуанчжоу великий і дорогий кросовер HS7.

Назва марки Hongqi перекладається як “Червоний прапор”, а її ідеологія споріднена з брендом Aurus, народженим з путінського проекту “Кортеж”: усе краще – керівництву країни.

Протягом багатьох років Hongqi будувала лімузиини для лідера Китаю та партійної верхівки, а “прості смертні” придбати їх не могли. Нещодавно бренд “вийшов у народ” і тепер президентські лімузини може купити кожен охочий. А віднині грошовиті китайські громадяни можуть потішити себе й кросовером люксового рівня, подібним до Rolls-Royce Cullinan або Mercedes-Maybach GLS.

За інформацією китайських ЗМІ, в основі кроссовера лежить платформа великого седана Hongqi H7 зразка 2013 року. У свою чергу цей лімузин, побудований на базі Toyota Crown Majesta п’ятого покоління.

Hongqi HS7 обладнується шестициліндровим двигуном об’ємом 3 літри власного виробництва. Він має безпосереднє уприскування пального та турбонаддув. Максимальна потужність агрегату становить 338 кінських сил. У парі з двигуном працює 8-ступінчатий автомат Aisin з приводом на обидві осі.

На автошоу у Гуанчжоу Hongqi так і не показала салон кросовера, однак шпигунські фотографії дають змогу скласти про нього враження. Виглядає усе сучасно та дорого, як і годиться такому автомобілю.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Rolls-Royce

Останні записи

Топ старих авто, які перевершують нові в комфорті та надійності

Сьогодні дилери часто пропонують машини без кондиціонера, з одним склопідйомником і маленьким двигуном. Все нове…

30.08.2025

Nissan готує нове купе для справжніх фанатів драйву

Актуальний Nissan Z з'явився у 2022 році. Разом з ним дебютувала його «заряджена» версія від…

30.08.2025

Volkswagen представив оновлений T-Roc із гібридною установкою

Volkswagen презентував друге покоління кросовера T-Roc, який уперше отримав гібридну силову установку. Оновлена модель стала…

30.08.2025

Audi готує електроспорткар між TT та R8

Audi готує яскраву прем'єру на автосалоні у Мюнхені, який стартує 9 вересня. Німецький бренд представить…

30.08.2025

Відмова зупинитися за сигналом патруля: штраф і тимчасова втрата прав

Зупинка автомобіля на дорозі рідко приносить приємні емоції: водії часто одразу думають про штраф чи…

30.08.2025

В Україні штрафують водіїв через запасне колесо

Українським водіям варто звернути увагу не лише на шини, встановлені на автомобілі, а й на…

30.08.2025