Авто

Hyundai показала тизер нового електрохетчбека Ioniq 3

Hyundai офіційно показала перший тизер майбутнього хетчбека Ioniq 3, прем’єра якого запланована на 9 вересня. На основі зображення ентузіасти вже створили перші рендери, які демонструють подібність моделі до Ioniq 6, але з низкою помітних відмінностей.

Автомобіль отримав похилий дах і масивний задній спойлер, а також об’ємний капот, що плавно переходить у передній бампер. Завдяки такій комбінації силует виглядає динамічно, хоча основною причиною обраного дизайну, ймовірно, є оптимізація аеродинаміки. Це важливо, оскільки модель позиціонуватиметься як доступна, з відносно невеликим акумулятором.

Спереду очікується масивний повітрозабірник та довга світлодіодна смуга. Також хетчбек може отримати панорамне скління, що простягається майже до задньої частини кузова. Концепція виконана у тридверному форматі, проте всередині передбачено два ряди сидінь.

Усі технічні характеристики Hyundai обіцяє розкрити наступного тижня. Найімовірніше, Ioniq 3 спершу вийде з єдиним електродвигуном, хоча не виключається поява спортивної модифікації N, адже компанія планує розширювати цю лінійку.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Hyundai

Останні записи

Volkswagen готує до виходу доступний електрокросовер ID. Cross

Volkswagen готує до виробництва доступний міський електромобіль ID.2all вартістю близько 25 000 євро. До нього…

24.11.2025

Чому штрафи за неправильну парковку часто скасовують у судах

Штрафи за стоянку в заборонених місцях часто скасовують у судах, бо багато постанов складаються з…

24.11.2025

Mercedes-AMG готує електричний суперкар GT

Mercedes-AMG, раніше відомий потужними V8 і V12, активно переходить до електрики. Після експериментів з EQE…

24.11.2025

Зимові випробування електромобілів: запас ходу та комфорт

Нова програма Green NCAP перевірила три електромобілі - Dacia Spring, Hyundai Inster та VW ID.4…

24.11.2025

Audi готує компактний електрокросовер A3 e-tron із запасом ходу до 600 км

Німецький преміальний бренд Audi готує до випуску повністю електричний компактний кросовер, який, за даними порталу…

24.11.2025

Перші рендери восьмого покоління Mercedes-Benz S-Class

Перша генерація великого седана Mercedes-Benz S-Class з'явилася ще у 1972 році. Відтоді модель дійшла до…

24.11.2025