Toyota підтвердила, що продовжить випускати спорткари з двигунами внутрішнього згоряння та механічними коробками передач. Глава маркетингового відділу австралійського підрозділу компанії Шон Хенлі заявив, що підрозділ GR прагне зберегти традиційні силові агрегати, навіть на тлі загальної електрифікації автопрому.
«Попри перехід на електродвигуни, ми бачимо можливість задовольнити ентузіастів потужних авто. Ці люди нікуди не зникають, і ми не плануємо залишати їх без улюблених відчуттів», — наголосив представник Toyota.
Він також підкреслив, що компанія зосереджена на електрифікації масових моделей, але бренд GR залишатиметься вірним класичним спортивним традиціям.
«Ми хочемо зберегти всі ті емоції, які дарує двигун внутрішнього згоряння: звук, запах і тактильний зв’язок між водієм і автомобілем. Саме це робить керування справжнім задоволенням», — додав Хенлі.
Toyota також розглядає альтернативні види пального, такі як водневе та синтетичне паливо, що може допомогти зберегти ДВЗ у нових реаліях. Проте, незалежно від майбутніх змін, бренд і надалі випускатиме спортивно-орієнтовані автомобілі.
Цікаво, що під час інтерв’ю Хенлі згадав концепт GR Yaris M, натякнувши, що цей сміливий прототип може вказувати на відродження культового середньомоторного спорткара Toyota MR2. Очікується, що потенційна новинка отримає новий 2,0-літровий турбомотор, що стане наступним етапом у розвитку спортивних моделей марки.
Peugeot повертає легендарну спортивну лінійку GTi - тепер уже у повністю електричному форматі. Першою моделлю…
Зима шкодить не лише двигуну та ходовій частині, а й кузову авто. Мороз, волога, сіль…
Хоча єдиного офіційного списку "п'яти найпоширеніших зимових штрафів" не існує, найчастіші порушення взимку пов'язані зі…
За даними Bloomberg, Volkswagen розглядає розширення лінійки електромобілів з великим запасом ходу для Європи та…
Місяць тому Toyota представила нового компактного позашляховика Land Cruiser, який отримав індекс FJ і став…
Пересідаючи з корейського або німецького автомобіля на китайський, водій стикається не лише зі зміною марки,…
Leave a Comment