Водіям слід пам’ятати, що алкоголь за кермом не лише небезпечний, а й абсолютно заборонений законом. Однак запах алкоголю може залишатися навіть після того, як людина повністю протверезіла, що може викликати підозри у поліції при зупинці.
Як пояснює лікар-нарколог, під час розщеплення алкоголю в організмі він перетворюється на оцтовий альдегід і оцтову кислоту. Остання накопичується в легенях і спричиняє той самий запах.
Запах від міцних напоїв, як-от горілка чи коньяк, з’являється поступово, але залишається на тривалий час. Пиво, особливо нефільтроване, дає запах одразу, але він швидко зникає. А от слабоалкогольні напої, як вино чи лікери, мають схожий на пиво ефект.
Тип напою — чим міцніший алкоголь, тим довше буде триматися запах. Фізіологічні особливості — молоді люди та ті, хто важчий, позбуваються запаху швидше. У літніх і худих осіб він тримається довше. Закуска — їжа уповільнює метаболізм алкоголю, що може подовжити збереження запаху.
Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…
Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…
Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…
На заході Tech Days у Ландсхуті марка BMW поділилася першими подробицями щодо розробки нових електричних…
Шанхайське видання Leixing Pindao склало рейтинг електромобілів за швидкістю зарядки, протестувавши 26 моделей із пробігом…
BMW представила прототип Vision Vehicle із передовою системою управління Heart of Joy, яку компанія вважає…
Leave a Comment