На перший погляд, кнопка з червоним трикутником здається простою, але за її створенням стоять роки роботи експертів, які розробили універсальний засіб комунікації для водіїв. Проте «аварійка» часто використовується не за призначенням. Автовласники нерідко адаптують її функції на власний розсуд, що суперечить правилам дорожнього руху. Представник поліції пояснив, у яких випадках можна активувати сигналізацію та які наслідки це може мати.
Використання аварійки стало більш поширеним, але не через зростання аварійних ситуацій. Водії почали включати сигналізацію як жест подяки або вибачень за порушення правил. Однак важливо пам’ятати, що існують випадки, коли використання аварійної сигналізації є обов’язковим.
Наприклад, у випадку ДТП включення «аварійки» є вимогою, що попереджає інших водіїв.
При буксируванні автомобіля включення аварійної сигналізації обов’язково тільки на транспортному засобі, що буксирується. Якщо автомобіль має знак «Перевезення дітей», сигналізація повинна бути увімкнена при посадці та висадженні. В інших випадках використання «аварійки» не регламентується і може спричинити штраф 680 грн.
Британський Autocar з'ясував, що у вересні на автосалоні в Мюнхені дебютує концепт-кар із «батарейною» начинкою.…
Модель буде доступна в трьох кузовах: седан, хетчбек та універсал. При цьому універсальна версія може…
Вони повертаються: Кларксон, Хаммонд та Мей возз'єднаються у новому шоу. Колишні ведучі Top Gear, які…
Правила дорожнього руху (ПДР) та відповідальність за їх порушення постійно оновлюються, але не всі водії…
Ford анонсував розширення своєї лінійки позашляховиків Tremor і наступною новинкою стане Ford Explorer Tremor 2025.…
Незважаючи на фінансові труднощі, Nissan не збирається відмовлятися від перспективних проектів найближчих років, одним з…
Leave a Comment