На перший погляд, кнопка з червоним трикутником здається простою, але за її створенням стоять роки роботи експертів, які розробили універсальний засіб комунікації для водіїв. Проте «аварійка» часто використовується не за призначенням. Автовласники нерідко адаптують її функції на власний розсуд, що суперечить правилам дорожнього руху. Представник поліції пояснив, у яких випадках можна активувати сигналізацію та які наслідки це може мати.
Використання аварійки стало більш поширеним, але не через зростання аварійних ситуацій. Водії почали включати сигналізацію як жест подяки або вибачень за порушення правил. Однак важливо пам’ятати, що існують випадки, коли використання аварійної сигналізації є обов’язковим.
Наприклад, у випадку ДТП включення «аварійки» є вимогою, що попереджає інших водіїв.
При буксируванні автомобіля включення аварійної сигналізації обов’язково тільки на транспортному засобі, що буксирується. Якщо автомобіль має знак «Перевезення дітей», сигналізація повинна бути увімкнена при посадці та висадженні. В інших випадках використання «аварійки» не регламентується і може спричинити штраф 680 грн.
У Китаї назвали переможців конкурсу "Автомобіль 2025 року". В одній з головних номінацій, за найкращий…
Tesla готується до виходу оновленої версії електромобіля Model Y, який використовує внутрішнє позначення Juniper. Що…
Електричний кросовер Toyota bZ4X 2025 року став доступнішим і отримав нову стильну версію. Тепер у…
Якщо немає можливості заїхати в теплий бокс і дати рідині розмерзнутися, є кілька способів, як…
Toyota, як повідомляється, поділилася зі своїми дилерами своєю майбутньою стратегією на бразильському ринку, яка включає…
Euro NCAP назвала найбезпечніші комерційні фургони 2024 року. Максимальну оцінку у цій категорії отримали моделі…
Leave a Comment